Wszystkie transakcje są przetwarzane w EUR. Ostateczna kwota przeliczana jest na podstawie ostatniego dostarczonego nam kursu walutowego.
Szukaj części samochodowych Brembo według numeru kataloga
Szukaj części samochodowych Brembo według numeru kataloga
szukaj
Plik XLS
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników !

Brembo

 • Firma Brembo jest uważana za światowego lidera w projektowaniu i produkcji układów hamulcowych do samochodów, motocykli oraz pojazdów przemysłowych i dostawczych. Ta międzynarodowa firma działa na trzech kontynentach i posiada zakłady produkcyjne w 16 krajach. 

  Samochody
  Brembo oferuje najszerszy zakres niezawodnych części zamiennych pasujących do większości dostępnych na rynku samochodów. Firma zapewnia doskonałą jakość każdego elementu oraz świetny serwis posprzedażny. 
  Asortyment obejmuje szczęki, tarcze, moduły i inne istotne elementy spełniające standardy międzynarodowe i europejskie normy bezpieczeństwa. 

  Motocykle 
  Wyjątkowe bezpieczeństwo i komfort są niezwykle ważne dla właścicieli motocykli. Wysoka jakość i wydajność układów hamulcowych firmy Brembo jest teraz dostępna dla każdego motocyklisty.
  Firma Brembo oferuje pełną gamę tarcz i szczęk hamulcowych, poprawiając bezpieczeństwo i charakterystyki wydajności całego układu hamulcowego w Twoim motocyklu. 

  Pojazdy przemysłowe i dostawcze
  Układy hamulcowe w pojazdach przemysłowych i dostawczych są szczególnie narażone, ponieważ stale poddaje się je oddziaływaniu ciężkich ładunków. Wydajny układ hamulcowy musi być odporny na obciążenia w każdych warunkach, dlatego firma Brembo opracowała tarcze hamulcowe dla samochodów o masie załadunku do 16 ton. Tarcze wyposażone są w ekskluzywną technologię rowkowanego systemu wentylacyjnego, która zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia pęknięć i złamań, jak również wydłuża działanie szczęk.